1. Kúpiť penalizované webové stránky

Existuje veľa vysoko kvalitných blogov a webových stránok, ktoré nemajú žiadny prenos vôbec. Majitelia a správcovia webových stránok sa vo väčšine prípadov jednoducho vzdajú a prejdú k niečomu inému, pretože si nemôžu dovoliť pokračovať, pričom potenciálne cenné zdroje neponechávajú nič.

Internet je plný dôstojných webových stránok, ktoré zničili nevysvetlené a neoprávnené sankcie spoločnosti Google. Keď sa správcovia webu vzdali nádeje, prepustili svojich zamestnancov atď., Tieto weby môžu byť pre nič za nič pripravené, pretože už pre vlastníka prestávajú mať hodnotu.

Ide o to, že Google zmení názor. Skoro každý deň. To môže viesť k nepredvídateľným objemom webového prenosu.

Vždy existuje šanca, že penalizované stránky sa môžu dostať späť do rebríčka a začať riadiť nesmierne cennú prevádzku organického vyhľadávania, a to doslova cez noc. Zoznámte sa s týmto citátomZdať túto ponuku na Facebooku túto ponuku na LinkedIn

Nepravidelná webová prevádzka Google

Neočakávané objemy prenosu organického vyhľadávania môžu dočasne znížiť hodnotu webového vlastníctva.

Ak chcete uspieť s touto stratégiou, musíte byť schopní identifikovať webové stránky, ktoré majú kvalitný obsah, ale veľmi nízku úroveň organického prenosu. Po vyjednávaní o kúpe stránky za najnižšiu cenu by ste sa rozhodli opraviť všetky potenciálne problémy so SEO (t. J. Spamové odkazy, tenký obsah atď.), Aby sa zvýšila šanca na zotavenie.

Tajné pasívne príjmy # 2

Rozšírte svoj vlastný zoznam e-mailov a zabezpečte spoľahlivý zdroj pasívneho príjmu, ktorý nezávisí od spoločnosti Google.

Spustite a rozviňte zoznam e-mailov pomocou AWeber

Získajte všetko, čo potrebujete na vytvorenie e-mailového zoznamu s AWeber (30 dní zadarmo).

Ľahko vytvorte platformu na vytváranie udržateľného príjmu pomocou špičkovej technológie e-mailového marketingu.

Rýchlo a ľahko vytvorte atraktívne responzívne prihlasovacie formuláre a kontextové okná a oslňujúcich účastníkov pomocou nádherných e-mailov navrhnutých pomocou šablón drag-n-drop.

Potom sa posaďte a počkajte, kým sa prejaví niektorá z mnohých aktualizácií algoritmov. Ak sa stránka odrazí, pokračujte v práci na vývoji efektívnych predajných zúžení, aby ste prevádzali prenos organického vyhľadávania odosielaný spoločnosťou Google.

2. Pripojte sa k pridruženému programu pre opakujúce sa platby

Affiliate programy sú často ponúkané ako skvelý spôsob, ako zarobiť pasívny príjem, pretože pokiaľ web neustále získava slušné objemy webového prenosu, vždy dôjde ku konverziám, ktoré povedú k províziám – počas spánku, keď idete na dovolenku, skoro všetky deň alebo noc.

To je skvelé, ale je to tiež dosť riskantné, pretože provízie vyschnú okamžitú premávku. Ak dôjde ku katastrofickému zlyhaniu servera alebo ak omylom zablokujete spoločnosť Google v indexovaní vašich stránok (stáva sa to častejšie, ako si myslíte), prevádzka sa zastaví a váš príjem sa zastaví.

Pasívne príjmy tajné # 3

Použite marketing ovplyvňujúcich faktorov na rýchle budovanie cenných vzťahov, ktoré zvyšujú zárobky.

Začnite ovplyvňovať marketing pomocou NinjaOutreach

Rastú rýchlo pomocou NinjaOutreach a spájajú sa so správnymi ľuďmi, aby vám pomohli uspieť.

Získajte prístup k miliónom e-mailových adries a rýchlo identifikujte a kontaktujte vplyvných pracovníkov, ktorí môžu poskytnúť veľké príležitosti pre rast a zárobky.

Pomocou pokročilých nástrojov znížte svoju pracovnú záťaž automatizáciou dôležitých úloh, ako je dosah blogerov a vytváranie odkazov.

Niektoré pridružené programy však ponúkajú doživotné provízie za všetky odporúčania, ktoré im pošlete.

Opakujúce sa pridružené platby vytvárajúce pasívny príjem

Pridružené provízie s opakujúcou sa fakturáciou.

Inými slovami, pokiaľ klient pokračuje v používaní a platení za službu, vy, ako sprostredkujúci pridružený podnik, robíte percento v provízii. Tento typ pridruženého programu je oveľa vhodnejší pre podnikateľov hľadajúcich skutočne pasívny príjem, pretože samotné provízie pokračujú nezávisle od webovej stránky a jej prevádzky.

Trik k úspechu tu je nájsť kvalitnú službu, ktorá ponúka opakujúcu sa províziu vo výklenku, ktorý vás zaujíma a nadšený. Nie je to také ľahké, ako to znie, pretože v skutočnosti funguje iba pre prebiehajúce služby, na rozdiel od jednorazového predaja produktov.

Dvaja, o ktorých viem, že stojí za to sa pozrieť, sú Shopify (aj keď v blízkej budúcnosti menia svoju politiku na jednorazovú províziu) v priestore elektronického obchodu a SEMRush v odvetví SEO.

Budete musieť vytvoriť webové vlastníctvo, ktoré je užitočné a zaujímavé a priťahuje to správne publikum, ktoré by malo záujem o používanie služieb, ktoré propagujete. Nezabudnite, že affiliate marketing je náročná oblasť, ktorá sa spolieha na schopnosť vytvárať skvelý obsah a používať ho na budovanie dôvery a autority s cieľovým publikom.

3. Dajte Away zadarmo eBook

Internet zmenil spôsob, akým ľudia konzumujú informácie. Predtým sme všetci boli celkom šťastní, keď sme šli dolu do miestneho kníhkupectva a platili sme za novú knihu o recepte, nový román o záhadnom thrilleri atď.

V súčasnosti to nie je tak veľa.

Všetci chceme informácie zadarmo a je potrebné zarobiť peniaze tým, že ľuďom dávame to, čo chcú.

Tajomstvo pasívneho príjmu # 4

Preskúmajte konkurenčné webové stránky, aby ste sa dozvedeli o ich spätných odkazoch a o tom, ako zachytiť viac svojej cennej prevádzky Google.

Analyzujte spätné odkazy konkurentov a SEO pomocou SEMRush

Analyzujte akékoľvek webové stránky pomocou SEMRush a naučte sa tajomstvá ich úspechu.

Pochopte svoj výklenok, aby ste mohli robiť lepšie marketingové rozhodnutia, zaznamenávať vyššie hodnotenia stránok v službe Google, vytvárať nové cenné pripojenia a rýchlo zvyšovať svoje zárobky.

Nestrácajte čas hádaním, čo je potrebné na získanie hodnotných kľúčových slov vo vyhľadávaní. Zistite, kto vyhrá. Zistite, kto na ne odkazuje. Zostavte si vlastné spätné odkazy.

Vyskúšaj to. Preskúmajte webovú stránku práve teraz.

Po registrácii môžete SEMRush používať zadarmo. Bezplatný program je však obmedzený na 10 žiadostí denne – potom je potrebný platený program.

Zatiaľ čo tradiční vydavatelia sa stále snažia publikovať platený obsah, ktorý sa do 24 hodín bezplatne skopíruje a distribuuje na webe (viem to, pretože posledná kniha, ktorú som kedy napísal pre tradičného vydavateľa, bola bezplatne k dispozícii na stiahnutie v ten istý deň, keď bola vydaná) ), môžete ponúknuť to isté (ak nie lepšie) úplne zadarmo.

Zamyslite sa nad ponúkaním elektronickej knihy ako marketingovej stratégie. Ľudia s väčšou pravdepodobnosťou stiahnu knihu PDF, ktorá im poskytne informácie, ktoré potrebujú, ako za ne zaplatia. Ponúkanie bezplatnej eKnihy má v skutočnosti veľa výhod.

Poskytnutím bezplatnej elektronickej knihy získavate príležitosť dostať svoj obsah pred ľudí a generovať nové šance na získanie zárobkov.Zdravie sa s týmto citátomZdať túto ponuku na Facebooku túto ponuku na LinkedIn

Keď niekto číta váš obsah, je možné odporučiť produkty a služby (t. J. Pridružené odkazy), ktoré by mohli potrebovať, alebo predávať reklamu atď.

Na to, aby ste boli vydavateľom úspešní, potrebujete technické zručnosti a odborné znalosti vami vybranej oblasti (tj môžete písať plány lekcií materských škôl alebo tipy, ako viac cvičiť atď.), Ako aj schopnosť plánovať a zostavovať fantastický obsah.

Musíte byť schopní produkovať obsah, ktorý je rovnocenný etablovaným mediálnym spoločnostiam, pretože ide o úroveň kvality, ktorú majú spotrebitelia vyškolení.

Ľudia nakoniec zaplatia za kvalitný obsah, ak nemôžu bezplatne nájsť to, čo hľadajú. Vašou úlohou je zodpovedať kvalite plateného obsahu a poskytovať ho zadarmo, aby ste upútali pozornosť hodnotného publika, z ktorého môžete generovať priebežné príjmy.

4. Blog o tom, čo robíte (aj tak to robíte)

Do istej miery je odvetvie blogov nasýtené. Ľudia už roky vytvárajú blogy a aby boli úplne tupí, väčšina zlyhá.

Existuje však rozdiel medzi blogovaním o peniazoch a blogovaním o niečom, čo máte radi, a každodenným činom. Zameranie sa na niečo, na čo ste už dobrí a tešia sa, je ľahké držať sa ho dostatočne dlho na to, aby ste si mohli vytvoriť ďalšie. To a skutočnosť, že vaša vášeň pre tento predmet bude žiariť v obsahu a spôsobí, že blog bude s väčšou pravdepodobnosťou uspieť.