Optický internet je najlepšou voľbou pre firmy aj domácnosti. Firmy môžu využívať skutočne rýchle pripojenie pre rozvíjanie biznisu. Domácnosti ocenia optický internet pre zábavu alebo sledovanie TV s výberu TV balíčkov od Skytel.

Neuveriteľná rýchlosť optického internetu Skytel

Štandardný spôsob merania rýchlosti prenosu dát je cez šírku pásma. V súčasnosti sa meria v gigabajtoch údajov za sekundu (Gbps) alebo dokonca v terabitoch za sekundu (Tbps).

Prenosy na báze medi v súčasnosti dosahujú maximálnu rýchlosť 40 Gbps, zatiaľ čo optické vlákna môžu prenášať dáta rýchlosťou blízkou rýchlosti svetla. V skutočnosti sú limity šírky pásma kladené na vlákno primárne teoretické, ale testovali sa ako merateľné v stovkách terabitov za sekundu.

Pre koho je optický internet najvhodnejší?

Optický internet je prínosom pre každého a Skytel ponúka internet za rozumnú cenu.

Optický internet využíva novšiu technológiu, a preto je spoľahlivejší a rýchlejší. Možno nebudete potrebovať rýchlosť sťahovania 1 000 Mbit/s, ale aj keď si vezmete 30 Mbit/s plán optického internetu, pravdepodobne zaznamenáte menej výpadkov a celkovo vyššiu rýchlosť ako pri 30 Mbit/s káblovom alebo DSL pláne.

Každý rok sa množstvo dát, ktoré spotrebujeme, zvyšuje, rovnako ako požiadavky na šírku pásma. Moderný optický internet Skytel je vaša voľba do modernej infraštruktúry optických káblov a umožní vám bezproblémové využívanie internetu.

Pre viac informácii o využítí optického internetu a atraktívnych TV balíčkoch v Humennom a okolí, konkaktujte Skytel Humenné:

Tel. 057 / 321 13 70 | Email: info@skytel.sk

Využiť môžete aj ďalšie služby Skytel pre firmy a domácnosti:

  • Kamerové systémy a bezpečnostné riešenie pre firmy a domácnosti.
  • Atraktívne TV balíčky s najobľúbenejšími stanicami.
  • Realizácia a správa sietí. Kompletná starostlivosť o PC techniku pre firmy.